Değerli Öğrencilerimiz,

10-11-12 Kasım tarihlerinde çevrim içi olarak düzenlenen ODTÜ Kariyer Fuarı 18-19 Kasım tarihlerinde yüz yüze olacak şekilde devam ediyor.

Yüz Yüze Kariyer Fuarı

18-19 Kasım tarihlerinde yüz yüze düzenlenecek kariyer fuarını ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde 9.30-12.30 ve 13.30-16.30 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. Fuara katılacak şirketlerin listesine ve diğer tüm detaylara aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://kariyerfuari.metu.edu.tr/

Instagram Canlı Yayın

Fuara yüz yüze katılamayacak öğrencilerimiz için iki gün boyunca ODTÜ KPM Instagram hesabından (odtukpm) canlı yayın gerçekleştirilecektir. Fuara katılan tüm firmalarla gerçekleştirilecek canlı yayına ait programa https://kariyerfuari.metu.edu.tr/fuara-ozel adresinden ulaşabilirsiniz.

CV'in için Fotoğrafını Biz Çekelim

Fuara katılan öğrencilerimize CV'lerinde ve diledikleri sosyal iş ağı platformlarında kullanmaları için profesyonel fotoğrafçı tarafından çekilecek profil fotoğraflarını hediye ediyoruz. Fotoğraflar 18 Kasım günü KKM C salonunda çekilecektir.

Career Letters

ODTÜ Kariyer Fuarına yönelik tavsiyeleri, katılımcı firmaların isimlerini, güncel iş ve staj ilanlarını içeren "Career Letters"a aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://kariyerfuari.metu.edu.tr/wp-content/uploads/2021/11/Career_Fair_...

Covid-19 Kural ve Düzenlemeleri

Fuara katılacak öğrencilerimize ve firma yetkililerine güvenli ve sağlıklı bir ortam sağlamak üzere aşağıda sıralanan önlemler alınmıştır:

Tüm katılımcılar fuar alanı ve çevresinde maske takmak zorundadır.

Fuar alanında yer alan sosyal mesafe işaret ve yönlendirmelerine uyulması zorunludur.

Öğle yemeği saatinde (12:30-13.30) fuar alanı boşaltılarak, tamamen temizlenecek ve havalandırılacaktır.

Fuar alanı içinde yeme içme yasak olup her öğrenci fuar alanında en fazla bir saat geçirebilecektir.

Girişler ve tüm fuar alanı, insan yoğunluğunu ölçmek için hassas kameralar aracılığıyla sürekli olarak taranacaktır. Doluluk gerçek zamanlı olarak ölçülecek ve fuar alanında aynı anda 100'den fazla öğrenci bulunmayacaktır.

Vücut sıcaklıkları termal kameralar aracılığıyla taranacaktır.

Değerli Öğrencilerimiz,

Pandemi koşullarını dikkate alarak organize ettiğimiz fuarımızda birbirinden kıymetli firmalardan bizleri ziyaret eden temsilcilerle yüz yüze görüşme, iş / staj fırsatlarını tanıma ve profesyonel ağınızı artırma şansına ulaşabilirsiniz.

Kariyer fuarımızın hepiniz için faydalı geçmesini diliyor ve kariyerinizde yeni ufuklar açmasını temenni ediyoruz. Fuarda görüşmek üzere!

Sevgi ve Saygılarımızla.

ODTÜ Kariyer Planlama Uygulama Merkezi

https://kpm.metu.edu.tr/


Son Güncelleme:
22/11/2021 - 12:15